KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 1444115
nr 144 4115
Gravyr
1800-tal, 43x53
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 maj 2002
Gravyr
nr 144 4115
Gravyr
1800-tal, 43x53
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 350 kr |
måndag 6 maj 2002 |